Ponuka práce

Oznámenie o spôsobe spracovania osobných údajov

Naša spoločnosť – Súkromná základná umelecká škola, Prokofievova 5, 851 01  Bratislava uprednostňuje vyhlásenie výberového konania na voľné pracovné pozície. Na tento účel zaslané motivačné listy, životopisy a osobné dotazníky spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov eviduje v evidencii uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Zaslaný súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do ukončenia výberového konania podľa aktuálnej voľnej pracovnej pozície zverejnenej cez naše webové sídlo /ak v súhlase nie je uvedené inak/. Tento súhlas je v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. možné kedykoľvek písomne odvolať.

Ako uchádzač o zamestnanie máte možnosť rozhodnúť sa zaslať nám svoje osobné údaje zaslaním životopisu, motivačného listu alebo žiadosti o prijatie do zamestnania aj mimo zverejnenej voľnej pracovnej pozície a mimo vyhláseného výberového konania na konkrétnu pozíciu, a to prostredníctvom našej webovej stránky na uvedené e-mailové adresy. Týmto úkonom dávate našej spoločnosti – Súkromná základná umelecká škola, Prokofievova 5, 851 01  Bratislava dobrovoľne svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Zároveň Vás informujeme, že naša spoločnosť Vaše osobné údaje zaslané takouto formou uchová v evidencii uchádzačov o zamestnanie len v prípade doručenia Vášho písomného súhlasu na spracovanie osobných údajov. V opačnom prípade ich nearchivuje, všetky zaslané osobné údaje skartuje alebo vymaže.

Za prejavený záujem  pracovať  v našej spoločnosti Vám ďakujeme,  avšak z dôvodu množstva doručených žiadostí na ne neodpovedáme a kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov (PDF)

Voľné pracovné miesta:

• Pedagogický zamestnanec v kategórii: korepetítor
  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Pracovný úväzok: plný, polovičný
  • Termín nástupu: dohodou
  • Termín ukončenia podávania žiadostí: 21.08. 2017
  • Požadované predpoklady:
    • Splnenie kvalifikačných predpokladov v zmysle platnej školskej legislatívy,
    • Ovládanie štátneho jazyka
    • Zdravotná spôsobilosť
    • Bezúhonnosť